- Part # ATH22T05-9SJL
Description:
ATH22T059SJL
MIN QTY 240 DC/DC CONVERTER
NO. OF OUTPUTS:1
OUTPUT VOLTAGE:3.6V
OUTPUT CURRENT:22A
POWER RATING:79.2W
SUPPLY VOLTAGE:5.5V
Alternate Part No:
- ASTEC AMERICA ATH22T05-9SJL
- AZTEC ASTEC AMERICA ATH22T05-9SJL
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 1/4/2010
ATH22T05-9SJL
Specifications
- Part # ATH22T05-9SJL
Description:
ATH22T059SJL
MIN QTY 240 DC/DC CONVERTER
NO. OF OUTPUTS:1
OUTPUT VOLTAGE:3.6V
OUTPUT CURRENT:22A
POWER RATING:79.2W
SUPPLY VOLTAGE:5.5V