- Part # DBR6034HFB70
- Category Lighting
- Category Lighting Fixture
- Weight 32.00 lbs
Product Information
Description:
DBR6034HFB70
DBR 60A 3W 4P WEST HFB 70A
Last Value Update: 9/9/2025
DBR6034HFB70
Specifications
- Part # DBR6034HFB70
- Category Lighting
- Category Lighting Fixture
- Weight 32.00 lbs
Product Information
Description:
DBR6034HFB70
DBR 60A 3W 4P WEST HFB 70A