- Part # DBR6034EH70
- Category Lighting
- Category Lighting Fixture
- Weight 20.00 lbs
Product Information
Description:
DBR6034EH70
DBR 60A 3W 4P WEST EHB 70A
Last Value Update: 9/9/2025
DBR6034EH70
Specifications
- Part # DBR6034EH70
- Category Lighting
- Category Lighting Fixture
- Weight 20.00 lbs
Product Information
Description:
DBR6034EH70
DBR 60A 3W 4P WEST EHB 70A