- Part # DBR6034EH50
- Category Lighting
- Category Lighting Fixture
- Weight 20.00 lbs
Product Information
Description:
DBR6034EH50
DBR 60A 3W 4P WEST EHB 50A
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 9/9/2025
DBR6034EH50
Specifications
- Part # DBR6034EH50
- Category Lighting
- Category Lighting Fixture
- Weight 20.00 lbs
Product Information
Description:
DBR6034EH50
DBR 60A 3W 4P WEST EHB 50A