- Part # FXA350015A
- Category Pilot Devices
- Category Selector Switch
- Weight 3.00 lbs
Product Information
Description:
FXA350015A
AC-DC CONV
OPEN FRAME
1 O/P
350W
16.5A
15V
POWER SUPPLY OUTPUT TYPE:FIXED
INPUT VOLTAGE VAC:85V TO 264V
NO. OF OUTPUTS:1
OUTPUT VOLTAGE NOM.:
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 5/7/2014
FXA350015A
Specifications
- Part # FXA350015A
- Category Pilot Devices
- Category Selector Switch
- Weight 3.00 lbs
Product Information
Description:
FXA350015A
AC-DC CONV
OPEN FRAME
1 O/P
350W
16.5A
15V
POWER SUPPLY OUTPUT TYPE:FIXED
INPUT VOLTAGE VAC:85V TO 264V