- Part # BFS-100-12
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 6.51 lbs
Product Information
Description:
BFS10012
POWER SUPPLY 12V 100W 8.6A
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 4/12/2010
BFS-100-12
2-Year Radwell Warranty
Change Location
Specifications
- Part # BFS-100-12
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 6.51 lbs
Product Information
Description:
BFS10012
POWER SUPPLY 12V 100W 8.6A