- Part # ECS-120-20-4X
- Category Components
- Category Crystal/Oscillator
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
ECS120204X
CRYSTAL
12MHZ
20PF
TH
11.35 X 4.65MM ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 10/22/2025
ECS-120-20-4X
Specifications
- Part # ECS-120-20-4X
- Category Components
- Category Crystal/Oscillator
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
ECS120204X
CRYSTAL
12MHZ
20PF
TH