- Part # SDQ12-220-R
- Category Components
- Category Inductor/Choke/Coil
- Weight 1.00 lbs
Product Information
Description:
SDQ12220R
PRICE/EA (MIN PURCH= 3800) POWER INDUCTOR
22UH
0.548A
20
INDUCTANCE:22 H
INDUCTANCE TOLERANCE:20
DC RESISTANCE MAX:0.8332OHM
DC CURRENT RATIN
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 11/2/2012
SDQ12-220-R
Specifications
- Part # SDQ12-220-R
- Category Components
- Category Inductor/Choke/Coil
- Weight 1.00 lbs
Product Information
Description:
SDQ12220R
22UH
0.548A
20
INDUCTANCE:22 H
INDUCTANCE TOLERANCE:20
DC RESISTANCE MAX:0.8332OHM