- Part # SDQ12-150-R
Description:
SDQ12150R
PRICE/EA (MIN PURCH= 3800) POWER INDUCTOR
15UH
0.658A
20
INDUCTANCE:15 H
INDUCTANCE TOLERANCE:20
DC RESISTANCE MAX:0.5766OHM
DC CURRENT RATIN
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 11/2/2012
SDQ12-150-R
Specifications
- Part # SDQ12-150-R
Description:
SDQ12150R
15UH
0.658A
20
INDUCTANCE:15 H
INDUCTANCE TOLERANCE:20
DC RESISTANCE MAX:0.5766OHM