- Part # SPA4000DR
Description:
SPA4000DR
COMPRESSION RUBBER: SBR/NR RUBBER BLEND
13MM X 10MM
DATUM LENGTH: 4000MM
Last Value Update: 11/26/2024
SPA4000DR
Specifications
- Part # SPA4000DR
Description:
SPA4000DR
13MM X 10MM
DATUM LENGTH: 4000MM