- Part # SPA3250DR
Description:
SPA3250DR
COMPRESSION RUBBER: SBR/NR RUBBER BLEND
13MM X 10MM
DATUM LENGTH: 3250MM
Last Value Update: 11/26/2024
SPA3250DR
Specifications
- Part # SPA3250DR
Description:
SPA3250DR
13MM X 10MM
DATUM LENGTH: 3250MM