- Part # HD24B100-0150CNO2MMS
Description:
HD24B1000150CNO2MMS
ACTUATOR
ELECTRAK HD
24 VDC
10000 N
150 MM
CAN BUS J1939 + OPEN LOOP SPEED CONTROL
CABLE LENGTH 1500 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)
9 MM/S TRAVEL RATE @ FULL LOAD
Last Value Update: 10/7/2025
HD24B100-0150CNO2MMS
Specifications
- Part # HD24B100-0150CNO2MMS
Description:
HD24B1000150CNO2MMS
ACTUATOR
ELECTRAK HD
24 VDC
10000 N
150 MM
CABLE LENGTH 1500 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)
9 MM/S TRAVEL RATE @ FULL LOAD