- Part # HD24B045-0700LXX1EES
Description:
HD24B0450700LXX1EES
ACTUATOR
ELECTRAK HD
24 VDC
4500 N
700 MM
LOW-LEVEL SIGNAL MOTOR SWITCHING + EXX
CABLE LENGTH 300 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)
19 MM/S TRAVEL RATE @ FULL LOAD
Last Value Update: 10/7/2025
HD24B045-0700LXX1EES
Specifications
- Part # HD24B045-0700LXX1EES
Description:
HD24B0450700LXX1EES
ACTUATOR
ELECTRAK HD
24 VDC
4500 N
700 MM
CABLE LENGTH 300 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)