- Part # HD24B026-0600LXX1MMS
Description:
HD24B0260600LXX1MMS
ACTUATOR
ELECTRAK HD
24 VDC
2600 N
600 MM
LOW-LEVEL SIGNAL MOTOR SWITCHING + EXX
CABLE LENGTH 300 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)
32 MM/S TRAVEL RATE @ FULL LOAD
Last Value Update: 10/7/2025
HD24B026-0600LXX1MMS
Specifications
- Part # HD24B026-0600LXX1MMS
Description:
HD24B0260600LXX1MMS
ACTUATOR
ELECTRAK HD
24 VDC
2600 N
600 MM
CABLE LENGTH 300 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)