- Part # HD24B026-0500CNO2MES
Description:
HD24B0260500CNO2MES
ACTUATOR
ELECTRAK HD
24 VDC
2600 N
500 MM
CAN BUS J1939 + OPEN LOOP SPEED CONTROL
CABLE LENGTH 1500 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)
32 MM/S TRAVEL RATE @ FULL LOAD
Last Value Update: 10/7/2025
HD24B026-0500CNO2MES
Specifications
- Part # HD24B026-0500CNO2MES
Description:
HD24B0260500CNO2MES
ACTUATOR
ELECTRAK HD
24 VDC
2600 N
500 MM
CABLE LENGTH 1500 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)