- Part # HD12B026-0100LXX2MES
Description:
HD12B0260100LXX2MES
ACTUATOR
ELECTRAK HD
12 VDC
2600 N
100 MM
LOW-LEVEL SIGNAL MOTOR SWITCHING + EXX
CABLE LENGTH 1500 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)
32 MM/S TRAVEL RATE @ FULL LOAD
Last Value Update: 10/7/2025
HD12B026-0100LXX2MES
Specifications
- Part # HD12B026-0100LXX2MES
Description:
HD12B0260100LXX2MES
ACTUATOR
ELECTRAK HD
12 VDC
2600 N
100 MM
CABLE LENGTH 1500 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)