- Part # M1110042VBUA3E29
Description:
M1110042VBUA3E29
POWERSTACK 1-PHASE
AMPERAGE 1100 A
MAX VOLTAGE 480 V
AUX SUPPLY 230 V
Last Value Update: 1/6/2017
M1110042VBUA3E29
Specifications
- Part # M1110042VBUA3E29
Description:
M1110042VBUA3E29
POWERSTACK 1-PHASE
AMPERAGE 1100 A
MAX VOLTAGE 480 V
AUX SUPPLY 230 V