- Part # 8223003XA
- Category HMI / MMI / OIT
- Category Operator Interface
- Weight 12.00 lbs
Product Information
Description:
8223003XA
1/4 DIN DUAL DISPLAY CONTROLLER
SSR DRIVER
4-20 MA
NONE
115 VAC INPUT & 230 VAC RELAYS
24 VDC POWER SUPPLY
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Also Known As
Alternate Part No:
- PARTLOW 8223003XA
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 1/17/2013
8223003XA
2-Year Radwell Warranty
Change Location
Specifications
- Part # 8223003XA
- Category HMI / MMI / OIT
- Category Operator Interface
- Weight 12.00 lbs
Product Information
Description:
8223003XA
SSR DRIVER
4-20 MA
NONE
115 VAC INPUT & 230 VAC RELAYS
24 VDC POWER SUPPLY