- Part # QVABL48M
- Category HMI / MMI / OIT
- Category OIT Replacement Backlight
- Weight 3.00 lbs
Product Information
Description:
QVABL48M
AREA BACK LIGHT
4.25" X 3.35" ACTIVE AREA
48" CABLE LENGTH
PVC METAL HOSE SHEATHING
FITS MI-LED B1 AND MI-150
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Also Known As
Alternate Part No:
- DOLAN JENNER QVABL48M
- SAFESCAN DOLAN JENNER QVABL48M
- DANAHER CONTROLS DOLAN JENNER 700008690048
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 3/10/2025
QVABL48M
Specifications
- Part # QVABL48M
- Category HMI / MMI / OIT
- Weight 3.00 lbs
Product Information
Description:
QVABL48M
AREA BACK LIGHT
4.25" X 3.35" ACTIVE AREA
48" CABLE LENGTH