- Part # 405C11B26M00000
- Category Components
- Category Crystal/Oscillator
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
405C11B26M00000
CRYSTAL
26MHZ
13PF
SMD
5MM X 3.2MM ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 10/22/2025
405C11B26M00000
Specifications
- Part # 405C11B26M00000
- Category Components
- Category Crystal/Oscillator
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
405C11B26M00000
CRYSTAL
26MHZ
13PF
SMD