- Part # DS220S-12DC
- Category Telecommunications
- Category Telecom Surge Arrestor
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
DS220S12DC
DS2X0 SERIES DIN RAIL DC SPD
DIN RAIL PHOTOVOLTAIC AND DC SPDS
12V DC NETWORK
24VDC / 20VAC
10/10KA
20KA
1449 3RD ED RECOGNIZED
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Also Known As
Alternate Part No:
- CITEL 390111
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 8/6/2024
DS220S-12DC
2-Year Radwell Warranty
Change Location
Specifications
- Part # DS220S-12DC
- Category Telecommunications
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
DS220S12DC
DS2X0 SERIES DIN RAIL DC SPD
12V DC NETWORK
24VDC / 20VAC