- Part # SEA24020
- Category Sensors & Switches
- Category Interbus Module & Hub
- Weight 1.00 lbs
Product Information
Description:
SEA24020
AC INPUT MODULE OUTPUT MODULE
25MA
24VDC OUTPUT 180 ~ 280VAC SUPPLY
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 8/13/2024
SEA24020
2-Year Radwell Warranty
Change Location
Specifications
- Part # SEA24020
- Category Sensors & Switches
- Weight 1.00 lbs
Product Information
Description:
SEA24020
AC INPUT MODULE OUTPUT MODULE
25MA