- Part # D32A3100
- Category Panel Accessories
- Category Relay/Socket
- Weight 3.00 lbs
Product Information
Description:
D32A3100
REED RELAY
D32A SERIES
5 VDC
200 OHM
500 MA
100 V
DPST-NO ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 10/22/2025
D32A3100
Specifications
- Part # D32A3100
- Category Panel Accessories
- Category Relay/Socket
- Weight 3.00 lbs
Product Information
Description:
D32A3100
REED RELAY
D32A SERIES
5 VDC
200 OHM
500 MA
100 V