- Part # T10SA30-3EAWH
- Category Pilot Devices
- Category Pilot Light
- Weight 3.00 lbs
Product Information
Description:
T10SA303EAWH
CONTROL AND SIGNALLING
30MM CLEAR PILOT LIGHT HEAD RIBBED LENS W/ 230V LED
3 POS CLIP
T10SA30-3EAWH
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 2/4/2026
T10SA30-3EAWH
Specifications
- Part # T10SA30-3EAWH
- Category Pilot Devices
- Category Pilot Light
- Weight 3.00 lbs
Product Information
Description:
T10SA303EAWH
CONTROL AND SIGNALLING
3 POS CLIP