- Part # SP-110-240W
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 5.00 lbs
Product Information
Description:
SP110240W
DIN-RAIL POWER SUPPLY
240W
24VDC
10.0A
WITH LED DISPLAY/DIAGNOSTICS
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 8/19/2022
SP-110-240W
2-Year Radwell Warranty
Change Location
Specifications
- Part # SP-110-240W
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 5.00 lbs
Product Information
Description:
SP110240W
DIN-RAIL POWER SUPPLY
240W
24VDC
10.0A