- Part # DN-DIS4L24
- Category Panel Accessories
- Category Terminal Blk/Strip Wiring Dev
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
DNDIS4L24
(PRICE/ PK OF 50) DINNECTOR DISCONNECT TERMINAL BLOCK
WITH 24V LED
24-10 AWG
GRAY
25A
300V RATED (UL)
8.2MM WIDE
WITH KNIFE BLADE. 50 PIECES PER PACKAGE.
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 8/9/2024
DN-DIS4L24
Specifications
- Part # DN-DIS4L24
- Category Panel Accessories
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
DNDIS4L24
WITH 24V LED
24-10 AWG
GRAY
25A
300V RATED (UL)
8.2MM WIDE