- Part # PV06-7,62-H-S
Description:
PV06762HS
PCB HEADER
HORIZONTAL
7.62MM
6 POLE 11A
300V
OPEN ENDS
Last Value Update: 9/30/2025
PV06-7,62-H-S
Specifications
- Part # PV06-7,62-H-S
Description:
PV06762HS
PCB HEADER
HORIZONTAL
7.62MM
6 POLE 11A
300V