- Part # PV05-7,62-V-S
Description:
PV05762VS
PCB HEADER
VERTICAL
7.62MM
5 POLE 11A
300V
OPEN ENDS
Last Value Update: 9/30/2025
PV05-7,62-V-S
Specifications
- Part # PV05-7,62-V-S
Description:
PV05762VS
PCB HEADER
VERTICAL
7.62MM
5 POLE 11A
300V