- Part # PH22-5,00-K
- Category Electrical Products
- Category Lug/Connector
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
PH22500K
PCB HEADER
HORIZONTAL
5.00MM
22 POLE 16A
300V
SCREW FLANGE
GREEN
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 9/30/2025
PH22-5,00-K
Specifications
- Part # PH22-5,00-K
- Category Electrical Products
- Category Lug/Connector
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
PH22500K
PCB HEADER
HORIZONTAL
5.00MM
22 POLE 16A
300V