- Part # GPC41-12G
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 0.58 lbs
Product Information
Description:
GPC4112G
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
SWITCHING POWER SUPPLY
40W
12V
@ 3.3A
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 4/14/2014
GPC41-12G
Specifications
- Part # GPC41-12G
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 0.58 lbs
Product Information
Description:
GPC4112G
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
SWITCHING POWER SUPPLY
40W
12V
@ 3.3A