- Part # GPC140-12G
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 3.02 lbs
Product Information
Description:
GPC14012G
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
POWER SUPPLY
11.7A
140W
12V
1 OUTPUT
OPEN FRAME
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Also Known As
Alternate Part No:
- SL POWER ELECTRONICS CONDOR POWER GPC140-12
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 5/25/2022
GPC140-12G
2-Year Radwell Warranty
Change Location
Specifications
- Part # GPC140-12G
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 3.02 lbs
Product Information
Description:
GPC14012G
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
POWER SUPPLY
11.7A
140W
12V