- Part # GPC130DG
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 2.00 lbs
Product Information
Description:
GPC130DG
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
POWER SUPPLY
AC-DC
OUT -12
+5
+24VDC
IN 85 TO 264VAC
PANEL
OPEN-FRAME
130W
4
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 9/13/2019
GPC130DG
2-Year Radwell Warranty
Change Location
Specifications
- Part # GPC130DG
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 2.00 lbs
Product Information
Description:
GPC130DG
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
POWER SUPPLY
AC-DC
OUT -12
+5
+24VDC
IN 85 TO 264VAC
PANEL
OPEN-FRAME
130W