- Part # CINT1200A2475K01
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 0.80 lbs
Product Information
Description:
CINT1200A2475K01
POWER SUPPLY
200W
24V 7.5A OUT
24V 7.50A/8.33A
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 7/11/2023
CINT1200A2475K01
2-Year Radwell Warranty
Change Location
Specifications
- Part # CINT1200A2475K01
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 0.80 lbs
Product Information
Description:
CINT1200A2475K01
POWER SUPPLY
200W
24V 7.5A OUT
24V 7.50A/8.33A