- Part # MINT1175A1506K01
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
MINT1175A1506K01
AC/DC POWER SUPPLY
SINGLE-OUT 15V 8A 175W MEDICAL
Last Value Update: 12/2/2025
MINT1175A1506K01
2-Year Radwell Warranty
Change Location
Specifications
- Part # MINT1175A1506K01
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
MINT1175A1506K01
AC/DC POWER SUPPLY
SINGLE-OUT 15V 8A 175W MEDICAL