- Part # HB24-1.2-A-G
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 3.00 lbs
Product Information
Description:
HB2412AG
LINEAR AC-DC POWER SUPPLY | POWER 29W | OUTPUT 24VDC
1.2A | INPUT 87-264VAC | ROHS COMPLIANT
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 9/1/2022
HB24-1.2-A-G
2-Year Radwell Warranty
Change Location
Specifications
- Part # HB24-1.2-A-G
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 3.00 lbs
Product Information
Description:
HB2412AG