- Part # ASPI-7318-2R2M-T
Description:
ASPI73182R2MT
(PRICE/TR) FIXED IND 2.2UH 8A 20 MOHM SMD / ABRACON / TAPE & REEL (TR)
ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 10/23/2025
ASPI-7318-2R2M-T
Specifications
- Part # ASPI-7318-2R2M-T
Description:
ASPI73182R2MT