- Part # ASPI-7318-1R0M-T
Description:
ASPI73181R0MT
(PRICE/TR) POWER INDUCTORS-SMD FIXED IND 1UH 11A 10 MOHM SMD
Last Value Update: 11/19/2025
ASPI-7318-1R0M-T
Specifications
- Part # ASPI-7318-1R0M-T
Description:
ASPI73181R0MT