- Part # ASPI-1306T-2R2M-T
Description:
ASPI1306T2R2MT
(PRICE/TR) FIXED IND 2.2UH 7.1A 14 MOHM SMD / ABRACON / TAPE & REEL (TR)
ROHS COMPLIANT: YES
Last Value Update: 11/19/2025
ASPI-1306T-2R2M-T
Specifications
- Part # ASPI-1306T-2R2M-T
Description:
ASPI1306T2R2MT