- Part # ASPI-104S-680M-T
Description:
ASPI104S680MT
POWER INDUCTORS-SMD FIXED IND 68UH 1.42A 213 MOHM
Last Value Update: 11/19/2025
ASPI-104S-680M-T
Specifications
- Part # ASPI-104S-680M-T
Description:
ASPI104S680MT