- Part # ASPI-0403-1R8M-T
- Category Components
- Category Inductor/Choke/Coil
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
ASPI04031R8MT
(PRICE/TR) FIXED IND 1.8UH 1.95A 63.7 MOHM / TAPE & REEL (TR) ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 11/19/2025
ASPI-0403-1R8M-T
Specifications
- Part # ASPI-0403-1R8M-T
- Category Components
- Category Inductor/Choke/Coil
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
ASPI04031R8MT