- Part # AIRD-02-181K
- Category Components
- Category Inductor/Choke/Coil
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
AIRD02181K
FIXED IND 180UH 4A 110 MOHM TH / ABRACON / BULK
ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 10/23/2025
AIRD-02-181K
Specifications
- Part # AIRD-02-181K
- Category Components
- Category Inductor/Choke/Coil
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
AIRD02181K