- Part # AIAP-03-151K
- Category Components
- Category Inductor/Choke/Coil
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
AIAP03151K
FIXED INDUCTOR
150UH 2.22A 129 MOHM / ABRACON / BULK
ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 10/23/2025
AIAP-03-151K
Specifications
- Part # AIAP-03-151K
- Category Components
- Category Inductor/Choke/Coil
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
AIAP03151K
FIXED INDUCTOR